| Furnicuta000 a întrebat:

Stiti cu cat se vinde gramul de aur la Obor?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Localitatea fiind...

| Furnicuta000 explică (pentru sierra1):

Scuze, credeam ca toata lumea a auzit ca la Obor in Bucuresti se vinde aur, de foarte multi ani

| sierra1 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Cam toate orasele mari au un "obor".

de preferat să iei de la un vânzător autorizat...dar așa, tu-ți asumi (eventualele) țepe

| Furnicuta000 explică (pentru sierra1):

Pai am scris cu litera mare, am crezut ca o sa se inteleaga happy ma refeream la Bucur Obor. E un complex foarte mare si la intrare sunt magazine cu bijuterii din aur. Si da, sunt autorizate, serioase, cu acte cu tot ce trebuie. Voiam doar sa stiu cat a ajuns gramul de aur acolo.

| sierra1 a răspuns:

Propunere: ia aur de la bcr (24k) - nu bijuterii

| Furnicuta000 explică (pentru sierra1):

Pai eu bijuterii vreau

| sierra1 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Da, aici gusturile nu se discută!