| Andrei22m a întrebat:

Stiti cumva daca se gaseste tutun de rulat tigari ieftin pe undeva? Eu am verificat pana acum Okazii.ro si pare a fi site-ul cu cele mai bune oferte.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Eu merg direct la tabacherii. pe okazii nu stii de unde vine tutunul ala. eu iau din afi cotroceni.

| MariaBeatrice a răspuns:

Tutun de găseşte aici.
http://www.micapublicitate.ro/Anunturi-noi-cu/vand+tutun/

Sper că te-am ajutat! :)

| Andrei22m explică:

Mi se pare cam scump in magazinele de la hipermarket sau cele care vand exclusiv doar tutun. Iar pe anuntul e in mare parte tutun varsat. Eu ma refer la cel ambalat, sigilat, etc... Nu as vrea sa dau 45 ron pe un plic de balishag cand pe okazii e 25 maxim