| Liiana_Mariia_2000 a întrebat:

Stiti cumva daca un copil de 13 ani poate sa semneze cand vine curierul?

3 răspunsuri:
| G510 a răspuns:

De obicei, cand un colet se preia atunci trebuie prezentat un buletin. Curierul trebuie sa completeze ceva hartii ( din cate stiu eu ). Cred insa, ca daca copilul merge cu buletinul unui parinte, parintele al carui nume e pe colet, atunci poate sa semneze.
Poti sa suni la firma respectiva si lamuresti cu ei. Bafta

| Catalina990099 a răspuns:

Da

| Adry05 a răspuns:

Mie nu mi-a cerut niciodata nici sa semnez nici sa prezint vreun act, mi-a dat coletu si a luat banii daca era cazu