| marina28 a întrebat:

Stiti daca pe site-ul acesta sunt originale lucrurile? http://www.exclusive-collection.ro/shop/nike-air-max-201 5-ec112/

Răspuns Câştigător
| Amyns a răspuns:

Buna!
Tocmai ce mi-a ajuns o comanda de pe site-ul asta. Nu au produse originale, asta au specificat si ei pe undeva pe site. Sunt fake. Eu am comandat o pereche pentru ca mi-au placut mult(din poze). Pretul de achizitie a fost 450 RON cu transport, pentru ca din considerentele lor e necesar sa mai platesti si 20 RON transport, in conditiile in care comanda ta depaseste 400 RON.
Am constatat, la preluarea coletului, ca am facut o mare greseala. Prea multe dezavantaje: culoarea nu corespundea cu cea de pe site, calitatea...dezamagitoare putin spus, plus croiul foarte ciudat. Prosusele sunt made in China. Sper ca te-am ajutat sa-ti faci o imagine realista in ceea ce-i priveste.
Pacat de banii celor care nu au idee despre ce-i vorba cu site-ul asta. Ai fost inspirata sa ceri pareri inainte si ma bucur ca te-am putut ajuta.
Pace! happy

| marina28 explică (pentru Amyns):

Eram curioasa de preturile de la Nike Air Max si mi se pare aberant ca ei pun un pret de 400 de lei la niste fake-uri. Multumesc mult de feed-back, chiar imi doream sa comand si faceam o asemenea greseala.

2 răspunsuri:
| patrickfracea a răspuns:

Am luat de la ei bocanci timberland, adidasi nmd tricouri polo,,,,, practic tot ce au pe site e face ii felicit sunt bunicele pentru niste fakeurilaughing)luativa doar de la ei daca va place sa va imbracati in fakeuri