| KhadaJhin a întrebat:

Stiti reclama aia de la 7 days cand e un tip cu un casetofon si in spatele lui se ridica un tip la costum si danseaza? Pe mine ma intereseaza cum se numeste melodia aia Funda cool

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

S-ar putea sa confund reclamele, dar eu tin minte ca e una din melodiile folosite la acest produs:
https://www.youtube.com/watch?v=_yJvnG5aIW8

2 răspunsuri:
| slow0 a răspuns:

Nu stiu despre ce reclama vorbesti, dar in fine... ia-ti pe telefon aplicatia `Shazam` si cand o sa vezi iar reclama porneste-o si iti va gasi melodia.

| KhadaJhin explică:

Nu merge cu shazam am incercat si reclama era seven days cool airport si pana la urma am gasit melodia si era una din Grecia Turcia sau ceba de genu are link-ul la reclama pe youtube. Ty anyway