| tintarul a întrebat:

Stiti siteuri care iti trimit smsuri pe telefon si primesti euro pe telefon din asta? Adica primesti 5/6 smsuri pe zi, si vei primi 0, 4 euro pe telefonul mobil din fiecare SMS primit.
1 SMS = castigi 0, 4 euro pe telefon
Site cineva un sistem de genu? Singurele sisteme pe care le stiu sunt VivaSms si RoSms dar s-a inchis iar RoSms imi cerea fel si fel de idiotenii ( cerea si CNP parca )

4 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Ai primit vreodata euro de la aceste servicii?

Răspuns utilizator avertizat
| IneedYouAlotBabe a răspuns (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Eu am primit dar copilu e mai p-rost de felul lui vad