| celmaitarenume a întrebat:

Stiti un site de pe care pot sa imi cumpar o curea de barbati culoarea visinie? (ceva replica gucci, louis vuitton etc). Pe olx nu am gasit niciuna visinie

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Site-urile NU recunosc virgulă că vând replici

| XYZ02 a răspuns:

Eu nu pot intelege oamenii care isi cumpara fake-uri.
Adica nu am nimic daca cineva chiar nu are nicio idee despre brand-ul respectiv si isi cumpara o pereche de pantofi cu steagul Gucci.
Sau de ce nu, sa spunem de o pereche de Yeezy fake care i-au placut si chiar nu l-a interesat faptul ca sunt fake, dar nici nu incearca sa pretinda ca sunt originali, din nou nu am nimic cu ei.
Personal mi se pare ipocrit sa cauti ceva dupa un brand pe care nu ti-l permiti.(cu cateva exceptii bineinteles)
Ca sa iti raspund la intrebare, uita-te pe wish.com si alibaba