| Andrei0986272 a întrebat:

Stiti vreun site de haine ieftine si cat de cat bune?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Primark. Asigurate sa fie din bumbac cele din poliester nu sant bune

| June20 a răspuns (pentru mgtow):

Primark livreaza in Ro?

| mgtow a răspuns:

Desigur, eu am magazin in oras si ma mai uit cand am nevoie de ceva

| Adry05 a răspuns:

Fashion up, sinsay

| RAY a răspuns:

Nu e mai logic mai scump si care dureaza mai mult?

| Ady117 a răspuns (pentru RAY):

Poate omul nu are bani să ia și mai multe și scumpe... Așa am luat și eu mai multe și mai ieftine decât unul sau 2 și scumpe ( la tricouri și pantaloni scurți mă refer. )

| RAY a răspuns (pentru Ady117):

Decat sa ai mai multe perechi de haine mai bine o pereche sau doua, eu am dat sute de ron pe haine care se rupeau in cateva luni, an un trening de 2 ani nu are nimic da a costat triplu decat in piata care care tinea 2, 3 luni

| Ady117 a răspuns (pentru RAY):

Cum să se rupă? Cred că o singură dată am rupt eu un tricou fără să vreau. Și am 20 de ani.

| RAY a răspuns (pentru Ady117):

Nu tricou man, vorbesc de trening, daca cumperi tricou din bumbac te tine

| Violleta2022 a răspuns:

Ebay, site-uri chinezesti, amazon, aliexpress samd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sin-say.com
Eu am rămas uimită de hainele de pe acest site, mai ales ca unele sunt foarte ieftine si foarte calitative! Din toate site-urile de haine, eu numai pe asta il folosesc si il recomand cu incredere.

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| denisaa2002 a răspuns:

Bon prix