| DanielaDanDaniela a întrebat:

Sunt originali adidasii de pe site-ul asta: https://new-balance.ro/shop/?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pare ok. Eventual fa-i comanda si cauta pe net semne ca sunt real sau fake si verifica-i si daca nu-s ok ii returnezi.

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Asa par, dar nu ai nicio siguranta. Eu evit sa cumpar haine on-line.

| Adry05 a răspuns (pentru aXy99):

Pacat, ai parte de aceeasi calitate mult mai ieftin. De exemplu eu adidasi, tenesi, pantofi sport in general cumpar de pe site-ul unui magazin din mallul orasului meu, various brands, am luat conversi cu maxim 150 de lei si in magazine sunt cu 230. Si sunt originali, le-am facut toate testele.

| aXy99 a răspuns (pentru Adry05):

Eu n-as da nici 150 de lei pe niste tenesi, fie esti conversi, inversi sau orice alt tip laughing

| Adry05 a răspuns (pentru aXy99):

Sunt calitativi, Dai 150 dar te tin ani nu un an cum te tin unii de70-80 si daca stai sa te gandesti, iesi mai bine pentru tine asa.

| FaraNumePls a răspuns:

Sunt originali

| LumiBo a răspuns:

Asa pare