| KaanNoah a întrebat:

Sunt reduceri mari pe newyorker. Asa am vazut pe site. Oare daca ma duc in magazin, la mall, le gasesc? Adica sunt reduceri prea mari

2 răspunsuri:
| Anonima975 a răspuns:

Eu le-am găsit si in magazin, dar mi se par foarte nașpa. Cele care nu sunt la reducere sunt mai bune

| KaanNoah explică (pentru Anonima975):

Pai am vazut o pereche de adidasi super misto. Perechea pe alb e la 95 lei, iar cea pe gri e la reducere, la 25 lei. Adica ma gandesc ca nu poate fi cine stie ce calitate naspa, sa fie acceptabila, mai ales ca arata bine si rezistenti