| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul Samsung star 3 este bun? mi se pare ieftin.

3 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Eu una as opta pentru ceva cu Android.

| introduaicinumele a răspuns:

Telefonul nu este prost, sunt altele mai ieftine care sunt bune, doar ca sunt telefon si atat, nu sunt smartphone-uri... nu tot ce are touch este si inteligent, doar ca e bun pentru vorbit, eu as opta pentru ceva low spre medium-end cu Android, in caz ca nu stai bine cu banii, ar fi bun un LG Optimus One, sau Galaxy Mini, in fine, unu din cele mai bune smartphone-uri ieftine ar fi Samsung Galaxy Fit, este vreo 650 lei, are Android 2.3, camera bunicica, procesorul este la 600 Mhz (bun pentru browsing pe net, si cateva joculete mici, pentru alte chestii mai puternice trebuie un dual-core, sau cel putin un single la 1 Ghz), 512 RAM, ecranul nu prea mare (stiu ca fetele nu prefera display-uri prea mari.), si este frumusel big grin. Ti-l recomand, dar daca vrei ceva mai puternic, poti sa iei un Galaxy S, sau S2 (S3 nu prea recomand... n-ai ce face inca cu un quad-core), sau un Nexus S (cam la fel de puternic ca Galaxy S-ul, doar ca ai ultimele update-uri de la Google Android imediat big grin, pentru ca e produs de Google si Samsung), Galaxy Nexus (super bun telefonul, cea mai buna experienta Android pe mobil).

| sellyz a răspuns:

Nu tot ce este ieftin este si prost! am auzit de acest telefon de la toata lumea numai de bine.insa tu te poti duce la un magazin si sa spui sa iti dea telefonul sa il vezi.umblii putin la el sa vezi cum ii si daca iti placa il cumperi. funda?