| tpu12345678 a întrebat:

Știe careva careva cum imi dau seama ce mărime mi se potrivește, mă refer la mănuși pentru bărbați?
Să vă dau și un exemplu ARCORE EVADE(Să știți exact despre ce vorbesc)

1 răspuns:
| ShREKT a răspuns:

Salut, am observat ca manusile sunt de la Sportisimo. Poti merge daca ai in apropiere un magazin Sportisimo si sa le incerci ca sa vezi care iti sunt bune. Inainte, ca sa stii sa nu mergi degeaba, poti verifica tot pe site la ei daca au produsul in stoc in magazinul la care mergi, iar daca nu au, iti sugerez sa mergi si sa probezi ceva de la acelasi producator si sa te orientezi dupa asta