| Evelinmariaa a întrebat:

Știe cineva în cât timp ajunge o comandă de la Emag la easybox?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cine o livreaza, daca o livreaza eMAG ajunge si in aceeasi zi, daca o livreaza un partenere in 1-2-3 zile

| aXy99 a răspuns (pentru suntserios):

EMAG are firma de curierat mai nou?

| suntserios a răspuns (pentru aXy99):

Hai sa ne facem ca nu ai inteles, reformulez.
Daca vine eMAG ajunge in aceeasi zi unerori. Daca o vinde un partener din marketplace, ajunge in 1-2-3 zile.
Bine acum?

| aXy99 a răspuns (pentru suntserios):

Nu, pentru ca nu este adevarat. Depinde ce firma de curierat livreaza produsul si la ce ora comanzi, poate sa vina si comanda de pe eMAG dupa cateva zile, poate sa vina si comanda de la parteneri in aceeasi zi.

| Evelinmariaa explică (pentru aXy99):

Comanda din easybox are deja 4 zile de când nu ajunge.

| mihai69 a răspuns:

Cam două, trei zile dacă marfa e pe stoc și nu stai în nu știu ce colț de țară.

| BogdanM275 a răspuns:

Ajunge în maxim 3 zile, dar de ce mai multe ori în 1-2 zile.

| AndreiCamatar a răspuns:

Maxim 1 zi sau 2 poate si 3 daca e timpul sarbatorilor maxim 5-10 zile. dar cum nu sunt sarbatori maxim 1-2 zile si prin posta zic eu ca sunt unele site-uri care livreaz 3-5 zile lucratoare.