| RazvanBogdannn a întrebat:

Știe cineva site-uri cu haine fake? Care sa livreze rapid in România... Vreau sa le cumpăr pentru mine, sa nu creadă lumea ca vreau sa le vând drept originale...

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Firmă ce să facă asta (declarat), nu găsești. Ia de pe olx, ai șanse mari de reușită

| RazvanBogdannn explică (pentru sierra1):

Nu declarat, ma refer ca am mai văzut site-uri pe care sa fie haine fake, in titlul produsului scria doar "Adidasi AF1" nu "Adidasi Nike AF1" daca înțelegi la ce ma refer, dar problema e ca pe site-urile pe care le găsisem nu erau hainele pe care le vreau...

1 răspuns: