| Mynameiz a întrebat:

Știe cineva un site cu haine ieftine gen PPt?

Răspuns Câştigător
| Aurora99 a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, tot ce am prin dulap si in general tot ce am prin casa si nu imi mai trebuie in stare foarte buna si la preturi accesibile. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Livrez oriunde in tara. Am experienta cu clientii de 3 ani.Zi faina!

| CammyCam a răspuns:

Buna
iti recomand pagina asta
au oferte foarte bune la haine si bijuterii iar produsele sunt NOI toate
https://www.fashionhunt.ro/Cris94

| DumitruMarcel a răspuns:

Pe fashiondays.ro gasesti chestii destul de ieftine.