| Timpu_Catalin_2001 a întrebat:

Tipuri de Jordani rezistenti la apa si care sa iasa in evidenta stiti? Nu conteaza pretul.

3 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nu cred ca iti da mama ta 12 milioane

| Timpu_Catalin_2001 explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Fain raspuns, btw mi.am luat de 800, mama nu mi.a putut da mai mult, ai dreptate.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru Timpu_Catalin_2001):

Jordan sunt super mega scumpi, au calitate buna dar arata ca dracu.Nu sunt papuci cu care sa mergi pe strada, sunt inalti, nu poti trage un blug peste ei pentru ca sunt grosi, par foarte mari, gen daca porti 40 arata ca un 43-44.Te simti comod in ei, insa nu sunt papuci de strada. Daca joci basket, e o alegerea foarte buna.In schimb, daca tot vrei ceva bun si frumos, iti recomand Supra.Meria toti banii. Fundiță?