| TerenteFTW a întrebat:

Știți cumva de unde as putea cumpăra un tort cu poza personalizata în București? De preferat prin sector 6 sau Colentina - obor. De asemenea care ar fi prețul unui astfel de tort. Mulțumesc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O simpla cautare pe net te scutea de a mai pune intrebari inutile: http://bit.ly/2CniaYa

| TerenteFTW explică (pentru Salontanul):

Preferam o recomandare, nu toate cofetariile au si site, pe multe dintre aceste site-uri am gasit preturi aberante, 300-500 de lei

| lani222 a răspuns:

Majoritatea cofetariilor fac si torturi personalizate.