| Radandam a întrebat:

Știți cumva nume de site-uri de haine care accepta plata online cu paysafe? Și cum se procedează la plata asta online cu paysafe? Practic îți vine coletul acasă dar nu mai plătești nimic, dacă ai plătit online, nu? Sau plătești transportul când ajunge în mână? Și ca să plătești online cu paysafe îți cer niște date personale? Cum funcționează toata chestia asta

6 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

In paysafe iti introduci cardul bancar pe care deja il ai cu bani si platesti doar odata.

| Radandam explică (pentru Mirel4412):

Cum adică sa introduc? Explica mi ca nu înțeleg nimic

| Mirel4412 a răspuns (pentru Radandam):

Stii ca poti intra pe site ul paysafe si sa vezi cu ochii tai ce inseamna. Sa introduci un card inseamna sa adaugi numarul cardului, cvc-ul si dara expirarii, ca sa-l poti folosi. Daca nu intelegi cauta pe yt

| Lauramee a răspuns:

Cam toate siteurile accepta plata cu paysafe.
daca platesti in acest fel, platesti si transport si tot,nu mai ai ce sa platesti cand soseste.
O sa trebuiasca sa completezi datele dupa card, nume, prenume, nr de card, data expirarii

| Radandam explică (pentru Lauramee):

Pai da eu n-am card, la paysafe nu ai card fizic

| Lauramee a răspuns (pentru Radandam):

Dar ai la acel paysafe un numar un nume niste date, si datele alea le introduci cand platesti