| Mihalache29 a întrebat:

Știți cumva o dată fixă (nu neapărat fixă, poate fi un sezon) pentru reduceri? Nu mă refer la black Friday ci la altceva și dacă se poate, o recomandare de siteuri care fac reduceri mari in oricare timp al anului. Pun aceasta întrebare fiindcă as dori sa-mi cumpăr niste componente pentru computerul meu

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pc Garage intră pe siteul lor si documenteaza te. Sau pe Emag.

| Mihalache29 explică (pentru CristiDinBucuresti):

EMag are niste reduceri bunicele, dar prețul pare a fi mai scump uneori încât nu pare o reducere, sincer PC garage n am mai incercat

| stefiiii3 a răspuns:

Cauta magazine care au carduri, strange puncte si fa-ti reducere.
Majoritatea au reduceri, dar reducerile facute sunt nimicuri.