| Ady117 a întrebat:

Știți cumva un site de unde pot cumpăra un hanorac de bună calitate, la un preț mai redus? Să zicem vreo 40-50-60 de lei.
Dacă da, lăsați-mi și mie un link.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sinsay
Fashion up
miniprix

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar la magazinele second hand poti gasi marfa buna si ieftina, dar trebuie sa "sapi" in continuu pana sa dai de una buna, pe masura ta (majoritatea fiind unicate in magazine).

| cristi202 a răspuns:

Marfa de doi lei, calitate de doi lei. Daca vrei in banii astia ceva bunicel, mergi la second-hand. Mai gasesti si pe acolo chestii bune. Daca insa vrei calitate si ceva nou, gindeste-te la ceva peste 150 de lei, ceva care sa fie chiar bun ajunge intre 200 si 300 de lei.

| RAY a răspuns:

Calitate nu gasesti in banii tai

| Ady117 explică:

Multumesc, chiar imi plac produsele de pe acest site happy

| DanielCD a răspuns:

1. nu exista IEFTIN si BUN.
2. nu tot ce este SCUMP este si BUN
3. dar, tot ce este BUN este, clar, si SCUMP.

| Ady117 explică (pentru DanielCD):

1) la 1 ai spus același lucru ca și la 3, doar că cu cuvinte diferite.
2) Tu ai auzit de cuvântul " reducere "? Îți zic eu că se poate cumpăra ceva de calitate la un preț mai mic. Acum nu te gândi că vreau ceva care în mod normal ar costa 500 de lei și eu îl vreau la 50 de lei.

| DanielCD a răspuns (pentru Ady117):

ADY117...daca asta ai inteles; noroc bun!

| Ady117 explică (pentru DanielCD):

Am înțeles ce ai zis și eu te-am corectat pentru că nu ai dreptate.

| Ruxi942 a răspuns:

Http://mallcopii.ro/......104-cm/.Nu ai precizat varsta dar gasesti articole pentru adolescenti pana la 16 ani.