| Anonima215 a întrebat:

Știți de pe ce site pot comanda cu încredere un aparat de piercing? Sau dacă pot să îl i-au de la spital de la maternitate unde ți se fac găuri în urechi.
Mulțumesc
Dau funda

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

La maternitate au de vanzare aparate de facut gauri in urechi? Vreau si eu doua, ca am doua urechi.
wow! oare si mie mi le-au facut la maternitate? eu credeam ca m-am nascut asa, cu gauri in urechi, in nas, in varful sculii si in fund... Apoi in dinti mi-au aparut.

| CribSeb a răspuns:

De la spital 100% nu poti sa iei, cel mai bine ar fi sa vorbesti cu un specialist care face asta. Poti sa cauti pe FaceBook saloane si sa intrebi, il recomand pe Costi Azoitei un om de nota 10 care te poate ajutawinking

| alexandruiftimie a răspuns:

Serus. Vezi Tatuat.ro