| OMihnea a întrebat:

Tocmai am cumparat niste ghete Timberland, de pe ce am fost imformat ca ar fi site ul oficial ( chiar de catre niste angazati ai unuia dintre magazinele lor din Bucuresti ), problema este ca am inceput sa cred ca este fake... mai este cineva care a cumparat ceva de pe www.timberlandreduceri.net sa poate sa mi comfirme daca este sau nu legit?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai luat țeapă:
http://www.tpu.ro/......inul-este/

| MyUsernameThis a răspuns:

Si eu am cumparat niste ghete...Mare greseala...Erau fake si mi s-au rupt dupa 3 luni.