| AlinaP93 a întrebat:

TPU stiti cumva site-uri online de haine sport marci cunoscute de preferat din afara cu preturi rezonabile. Ma intereseaza pentru revanzare.

Răspuns Câştigător
| Ivy86 a răspuns:

Da am comandat produse de la Puma, Lee Cooper, Everlast și sunt materiale bune dar atenție la mărimi, poti sa iti iei liniștită cu o mărime mai mica la haine. Cam 1 sapt a durat la mine, dar poate depinde presupun, iar livrarea a costat 10 lire, plata se face doar cu cardul.
Am comandat de asemenea și de pe woomie.ro, care e un site intermediar și mai pun și ei un adaos. Pe woomie.ro livrarea e undeva la 15 lei, plata ramburs la curier și vine cam în 2 saptamani. Aici la woomie am făcut și retur și au fost corecți, dar a durat ceva pana au venit produsele.
Alibaba sau alte site-uri chinezești nu recomand. Au produse de proasta calitate, mărimile sunt mai mici, plata se face cu cardul în avans, iar comanda vine după 1-2 luni.

6 răspunsuri:
| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| Ivy86 a răspuns:

Http://ro.sportsdirect.com//
Au produse de calitate, dar atenție la mărimi, ei au mărimi mai mari la haine.

| AlinaP93 explică (pentru Ivy86):

Multumesc. Pe acesta chiar m-am uitat. In privinta calitatii ma indoiam. Ati comandat ceva personal? Daca da. Ce termene au si cat au fost costurile

| AlinaP93 explică (pentru Ivy86):

Ms mult. Da am citit despre chinezariile astea. Si la sportsdirect si woomie cum e plata? In avans? La livrare?

| Ivy86 a răspuns (pentru AlinaP93):

La sportdirect se face plata cu cardul în avans, și urmează sa iti livreze coletul acasă.
La woomie plata se face doar acasă când primești coletul de la curier.

| Ivy86 a răspuns (pentru AlinaP93):

Da am comandat produse de la Puma, Lee Cooper, Everlast și sunt materiale bune dar atenție la mărimi, poti sa iti iei liniștită cu o mărime mai mica la haine. Cam 1 sapt a durat la mine, dar poate depinde presupun, iar livrarea a costat 10 lire, plata se face doar cu cardul.
Am comandat de asemenea și de pe woomie.ro, care e un site intermediar și mai pun și ei un adaos. Pe woomie.ro livrarea e undeva la 15 lei, plata ramburs la curier și vine cam în 2 saptamani. Aici la woomie am făcut și retur și au fost corecți, dar a durat ceva pana au venit produsele.
Alibaba sau alte site-uri chinezești nu recomand. Au produse de proasta calitate, mărimile sunt mai mici, plata se face cu cardul în avans, iar comanda vine după 1-2 luni.

| 17Ioana a răspuns:

Zentrada cred ca este exact ceea ce cauti.
Cauta si polska outlet, alibaba pe net