| Lightmeup a întrebat:

TPU, unde gasesc tenesi Converse, in Bucuresti, si cam care ar fi pretul lor?

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Poţi găsi la Mall Vitan, etajul 1, magazinul "All Stars" şi în magazin la Unirea, nu mai ştiu sigur etajul dar ştiu că este sigur acolo un magazin dedicat acestei firme.
Numai bine!
Pumpkin Pie

7 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

In baneasa shopping city la subsol langa carrefour magazinul se numeste fammous brands si s.ar putea sa mai gasesti si la ultimul etaj in humanic, si costa cam 200-300 lei.de acolo mi-am luat si eu:X:X

| PumpkinPie a răspuns:

Salut din nou, gossip23!
Mă bucur că/dacă te-am ajutat! Mulţumesc pentru apreciere!
Numai bine!
Pumpkin Pie

| cheapandchicshop a răspuns:

Buna,

Converse All Star diferite modele si culori gasesti la Cheap and Chic Shop. Preturi incepand cu 65 Ron. Transport Gratuit prin Curier Rapid.

Mai multe detalii pe http://www.cheapandchicshop.com/......http?/

Va asteptam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://city-and-style.blogspot.com/ - nu sunt originali dar sunt foarte ieftini. Se merita!

| Niakit a răspuns:

La mine, in cta, sunt in jur de 150, 200 lei, si se gasesc in mall. uri, de obicei happy

| PureFashionRo a răspuns:

Tenesi Converse gasesti si la : www.purefashion.ro.
cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanda astazi si maine ai produsele! Produsele se pot returna fara nici un motiv!