| Eliza664 a întrebat:

TPU vreau sa cumpar o papusa bantuita.
Site-uri?
Funda

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Adica tipul anabella sau chucky?
pai si aceasta papusa cu ce spirit va fi bantuita?
s-ar putea ca ceea ce scriu eu sa ajute anumiti antrprenori, sa dati si la mine o cota parte cand va merge afacerea nu fiti zgarcitiwinking
cum se realizeaza o papusa bantuita: ai o fabrica de papusi automatizata, dupa ce trece prin toate sectiile si se realizaza papusa, urmeaza ultima parte si cea mai importanta la recipietul cu suflete bantuite, acele suflete se injecteaza in papusa?
sau cum se face o papusa bantuita?
ca or fi papasi cu un aspect urat, respingator, horror si asa mai departe da, dar bantuite n-am mai auzit, adica au nevoie de exorcizare sau cum mama masi?

| Bizon95 a răspuns (pentru Simpatic):

Chucky nu e bantuita ci posedata tongue

| Simpatic a răspuns (pentru Bizon95):

Chucky e o inventie ca orice alta papusa posedata happy singurele papusi posedate sunt cele vodoo laughing

| RAY a răspuns:

Sierra1 care sa-i spuna numerele de la loto noaptea sau sa-i faca operatie cu toporul si cutitul

| sierra1 a răspuns:

Interesant, explică-ne cum vine asta, "papusa bantuita "

| Aditu94 a răspuns:

Uita-te la cateva filme horror si iti trece..precum " Papusa Chacki", " Casa celor 13 fantome " si alte filme de acest gen.dar ai grija.o papusa bantuita, iti va face viata un calvar. daca il vei visa pe diavol, sa stii de unde ti se trage.

| Lulupana1234 a răspuns:

A mea tocmai ce mi-a aprins televizorul?

| Eliza664 explică (pentru IurascuAndrei):

Msss dar stii un site care vand papusi si in Romania?

| Bizon95 a răspuns (pentru Eliza664):

Amazon VINDE IN RRRROMINICA, BINEMERCIC
Chucky NU e bantuita, ci posedata tongue

DE UNDE STII CA E BANTUITA, ca scrie pe numele produsului nu inseamna nimic tongue