| skull12 a întrebat:

Trambulina sau PC? (nu am trambulina)

Voi ce ati alege? Daca trambulina, ce trambulina pana in 10 milioane?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PC, pe trambulină poți doar să sari, pe PC ai de ales dintre nenumărate jocuri.

| Nelly15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe PC de 10 milioane nu cred ca duce mare lucru. Nici macar PC de 30 de milioane nu duce chiar orice.

3 răspunsuri:
| Nelly15 a răspuns:

Sincer, trambulina. Facand comparatie, un calculator care e 1000 de lei nu cred ca poate sa fie prea performant. Desigur, daca nu vrei sa-l folosesti la gaming e numai bun, insa daca vrei sa joci jocuri (poate chiar si cele mai noi aparute) nu ai nicio sansa. Daca vrei calculator as zice ca trebuie stransa mai tare cureaua.
Depinde de tine acum, dar daca alegi trambulina, spor la sarit!

| Horatiuabc a răspuns:

Pai decat sa iei pc de 10 mil mai bine trambulina ia-o asta 1:https://www.emag.ro/......DM7RX3BBM/ (e la ofeta 800 lei) 2.https://www.emag.ro/......D63BLMBBM/ (asta e 1300 dar e redusa de la 1700