| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa trimit un colet in tara cu fan curier de pe olx, pentru ce trimit cer 100 lei, iar transportul este 20 lei. La valoare ramburs am scris doar 100 lei. Trebuia sa scriu 120 cumva? Mentionez ca nu eu platesc transportul, ci cumparatorul.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca ai scris 100 lei, inseamna ca atat vei primi pe coletul expediat.
La valoare ramburs trebuie inclus si transportul, pentru a fi suportat de cumparator.