| p3mery a întrebat:

Un cadou pentru un băiat?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e iubitul tau ii Poti cumpara o bratara din argint, nu e asa scumpa cu initialele voastre de ex. I+M si sa nu fie aiurea iti iei si tu una sau daca stii sa canti ii canti o piesa, daca e doar un prieten verisor etc un ceas din ala sofisticat ar fi super, bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e o relatie ti-ar spune: (Aww, nu trebuia) sau (Nu conteaza ca nu mi-ai laut cadou), tu esti cel mai bun cadou pe care l-am primit

| Țoglă a răspuns:

Dacă are xbox 360/one sau playstation 3/4, cumpără-i un joc auzit.
Sau cel mai clasic cadou pentru băieți este parfumul.

| Denila123 a răspuns:

Un telefon, sau o relație

| Spataru_Doina_1979 a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat, eu as aprecia cel mai mult ceva la legat de IT, gen un computer mai bun, jocuri, etc.

| Spataru_Doina_1979 a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

Dc nu stii cu ce paine se mananca, e cel mai bine sa il consulti, (dc i iei un joc sau mai multe, fii sigur ca e compatibil cu consola sa sau sisteamulde opereare, sa nu iei un joc numai de ps 3 la ps 4

P.S dc ai un cont de minecraft as aprecia unul foatre tare, sa il dai in privat

nu vreau sa promovez fbul meu, dacat ca asa comunic: Andrei Romanian

| Credinoameni a răspuns:

Poti sa ii iei o pereche de casti.Ii ceva folositor si sigur ii va placea!

| Geanina_Lupoaie_1999 a răspuns:

O cravata, un joc de societate, un tricou, o camasa, un ceas, o rama cu poze, o carte

| AndreiBalan a răspuns:

O fata happy

| NxtGeorge a răspuns:

Un tricou cu numele lui happy.