| qieiqpalz a întrebat:

Un cantar bun de unde pot lua? Si sa nu se plateasca transportul, va rog ..nu vreau sa dau prea mult pe un cantar electronic.

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde pentru ce-ti trebuie cantarul.
La piata, in tarabe, se pot cumpara cantare electronice de bucatarie de la 20 lei, iar de baie de la 40 lei.

| qieiqpalz explică (pentru Bula):

Sa ma cantaresc eu eu am cautat la mine in oras dar sunt doar de proasta calitate

| Bula a răspuns (pentru qieiqpalz):

Toate sunt de calitate asemanatoare, care sunt sub 100 lei. Variaza doar forma, culoarea si... adaosul comercial aplicat de vanzatori... happy

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Incearca la eMag, sau Altex. Au preturi super-bune, si nici nu platesti transportul.

| qieiqpalz explică (pentru Începătorul988):

Pe eMAG nu era ca daca am peste o anumita suma nu platesc transportu?

| Începătorul988 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Nu stiu sigur. Eu am cumparat de 26lei de la Altex si n-am platit transportul

| qieiqpalz explică (pentru Începătorul988):

Pai am dat pe cosul meu si mi.a aparaut 26+15 transportu :/ nu dau 41 lei.

| Începătorul988 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Vezi sa aiba si transport gratuit. Au o iconita galbena cu o duba, parca!

| qieiqpalz explică:

Transportu **

| qieiqpalz explică (pentru Andras_Andrei_Daniel_2000):

Am gasit pe altex unu cu 26 lei oare va costa banii?

| qieiqpalz explică (pentru Andras_Andrei_Daniel_2000):

15 lei transportu pe altex sad