| Adry05 a întrebat:

Un concelear bun? Recomandati-mi si mai multe.

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Mac-prolongwear, urban decay-naked skin, too faced-born this way, benefit-boi-ing și catrice camouflage cream. Ultimele două nu sunt lichide, dar dacă nu ai zona de sub ochi uscată, să știi că arată foarte bine

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca-le pe cele lichide, sunt cele mai bune.
Incearca firme cunoscute, nu de la oameni dubiosi de la coltul strazii sau bazar

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Cine a zis ceva de bazare?
Si stiu si eu ca lichide, voiam sa mi se spuna strict branduri.

| JulietteJokes a răspuns:

TARTE e cel mai bun la momentul de față desi eu il am si pe cel sephora marker si mi se pare everyday use.

| sweetkilla a răspuns:

Produsele de la Mac sunt bune, mai ales anticearcanul