| Diana2771 a întrebat:

Un magazin de rechizite online?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si tu ''rechizite online''. Gasesti cate site-uri vrei. Compara preturile, calitatea... Cat de greu era sa cauti asta pe Google?

| Diana2771 explică (pentru anonim_4396):

Ma gandeam la niste rechizite si chestii pentru diy... de aia am intrebat. Voiam sa selectez cateva produse de pe mai multe site-uri. Puteai pur si simplu sa ignori postarea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diana2771):

Ok. Evident ca si eu puteam sa iau un site aleatoriu de pe net sa il scriu ca MoralSystem doar ca nu stiam care ar fi fost cel mai potrivit. Mai bine faceam asa decat sa ma gandesc ca poate nu am facut cea mai buna alegere.

| IneedYouAlotBabe a răspuns:

Da draci in parastasu m.a.t intra pe olx.com

| Diana2771 explică (pentru IneedYouAlotBabe):

Decât să înjuri, mai bine ignorai întrebarea.