| samb45 a întrebat:

Un magazin second-hand in Iasi mai interesant asa? Adica sa nu aibe doar haine vechi, sa fie si papusi, bijuterii etc.

2 răspunsuri:
| stalin a răspuns:

Salut. Vreau sa îmi deschid un magazin second hand în Iași, și profit de ocazie sa te întreb cam ce ai dori sa găsești într-un astfel de magazin, ce nu îți place în magazinele în care ai intrat, și cam ce preț ți se pare ție ok pentru un anume articol și o anume calitate. Mulțumesc anticipat! Te salut!

| samb45 explică (pentru stalin):

Buna, sa nu fie doar haine, sa existe si obiecte decorative: rame foto, lumanari, cutii, cani interesante etc si papusi(monster high de exemplu), bijuterii diverse.