| PringAloe a întrebat:

Un site unde pot gasi trening-uri de la nike originale? Sau puma etc

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Du-te la nike store sau adidas, pe net e mult fake, eu am patit o anii la rand, cu produse fake, pana cand am cumparat originale de la producator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,numai store nike sau adidas. Mi-am cumparat din store nike haine si in prezent le folosesc. Cand am cumparat din alt magazin un tricou nike, s-a decolorat intr-o vara si arata urat patat pe spate. Fake-uri. De eMAG pot confirma doar un lucru : mi-am cumparat rucsac nike acum 3 ani si inca il folosesc. Nu s-a rupt, nu s-a gaurit. Original 100%.

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| achimalexandru95 a răspuns:

Caută aici, http://bit.ly/NikeTrening, sunt clar cei mai mari retaileri din România, și cu prețuri foarte bune. Să nu mai zicem că 100% sunt originale și poți avea siguranța asta. Pe un site fantomă nu știi niciodată.

| Stan_Ionut_1998 a răspuns:

Www.originals.ro
Sportisimo