| bianca37 a întrebat:

Unde as putea găsi curele gucci, lv, moschino. etc dar sa fie ieftine ( va dați seama că nu originale )

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Prin piete, pe la tarabe, Doraly Bucuretsi, pe olx.ro

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe olx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe olx.

| Werrich a răspuns:

Ukaya?

| gabicoo a răspuns:

Prin piețe și târguri sau bazar!

| Genevaaa a răspuns:

De ce iti iei fake uri daca nu ti permiti originale? care mai e farmecul? Haladita esti si tu

| bianca37 explică (pentru Genevaaa):

Tu trebuie sa te bagi peste tot sa mor eu ce naiba ai cu ce vreau eu sa mi cumpăr vezi ti de viata ta

| bianca37 explică (pentru gabicoo):

Mulțumesc

| bianca37 explică (pentru Werrich):

Mulțumesc frumos

| bianca37 explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| bianca37 explică (pentru anonim_4396):

Mersi din suflet

| Genevaaa a răspuns (pentru bianca37):

Pai ce treaba ai cu fakeurile daca nu ti permiti originale, ori esti si tu de aia pe care se darama casa da porti gucci. Macar prin fake uri sa simti si tu ca ai putina "valoare" morala