| danasang a întrebat:

Unde as putea gasi metraj de panza topita? s-a purtat mult in anii '80, dar acum parca nimeni nu mai produce/comercializeaza acest articol

Răspuns Câştigător
| borsec a răspuns:

Artex S.cm.Ploiesti produce panza topita
www.artexpl.com/
cauta-i poate au si distibuitori sau magazine de desfacere

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit pana la urma? daca da... unde si cu cat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit pe siteul http://www.artexpl.com/ urmatoarea fraza: Executarea de panza topita din bumbac 100% -Mugurel 40/1, Fina 70/1, panza folosita pentru executarea de produse artizanale (bluze femei, camasi, fuste si perdele etc.).

cred ca merita intrebat cel putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara, va pot ajuta in cazul in care mai este valabila cererea dvs.Sunt furnizorul unei companii care produce:
pânză topită (unic producător naţional)
tifon medicinal
tifon tehnic
pânză tehnică pentru confecţionare lavete
saci de bumbac 100% cusuţi cu aţă din bumbac 100%.
Preţurile sunt de producător şi oferim livrare la nivel mondial. Daca sunteti interesat ma puteti contacta pe adresa de e-mail:nicoaracarmenelena@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu unde pot gasi perdele de panza topita pentru mine.

Alte răspunsuri
| danasang explică:

In pagina artexului nu apare panza topita, si nici lista de distribuitori. In magazinele de profil am gasit doar un fel de panza de in....prea subtire sa fie panza de in, si prea groasa sa fie panza topita. Pana la urma, am ales sa-mi cumpar o rochie facuta din alt material, pentru ca agitatia pentru panza topita a fost si asa destul de mare(caut de cateva luni, si nu pentru a face ...comert cu ea, ci, pur si simplu, pentru a-mi face haine de vara).
Deci: nu, n-am gasit.

| Schofer_Csilla_1968 a răspuns:

Unde pot gasi panza de in topit, de culoarea alba? Cine imi da un detaliu?