| d3monyc a întrebat:

Unde aş putea gasi stikere/embleme/etichete cu tot felul de firme nike, adidas, etc. pentru lipit pe adidasi sau tricouri? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| candycarrie a răspuns:

In boardshop sunt stickere de vanzare.thinking banuiesc ca daca mergi la magazin la care sunt aceste firme de haine si intrebi, este posibil sa aibahappy

5 răspunsuri:
| FROGS a răspuns:

Si uite asa apar fake-urile pe piata din Obor! laughing Sorry d3monyc, dar nu m-am putut abtine! Noi trimitem in coletele noastre tot felul de promotionale, printre care si stickere.winking

| claudiea79 a răspuns:

Nu am inteles niciodata si nu am sa inteleg de ce oamenii isi iau haine de firma? de ce trebuie sa se laude toti cu ce si-au cumparat? eu mi-am luat mobil si 1 an de zile nu a stiut nimeni. parca din obor nu putem sa ne imbracam, oricum hainele se rup la fel. am luat un tricou scump in 6 luni s-a rupt. oamenii dau banii degeaba pe haine de firma. ma imbrac cum vreau nu ma intereseaza de gura lumii. nu vrau sa imbogatesc magazinele de renume. sintem prea saraci sa le platim dublu la haine decit in strainatate. hainele sint un ambalaj. oricum se rup. chiar daca sint de firma sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„Firma nu conteaza"Si alte bla bla bla`uri din astea. Claudia? Sunt c0nvinsa ca te atrag hainele din 0b0r mai mult decat Springfield, NY sau mai stiu eu celaughing. FIrma conteaza! Se cun0aste si calitatea unei haine de firma. Daca tric0ul ala are ti s-a rupt era scump asta nu inseamna ca era si de firma. Nici eu nu ii sup0rt pe cei care merg cu eticheta pe afara. Dar daca nu iti permiti sa iti cumperi haine de firma nu`i acuza pe cei care 0 fac. Eu imi cumpar haine de firma entru castiu ca nu are toata lumea. Din acest m0tiv ad0r sa-mi iau haine din SH`uri sau Vintage`uri. Fiind un fasi0n victim mi-am da 3 sferturi din salariu pe 0 pereche de 0chelari…Si designerii trebuie sa traiasca din ceva

| sergiu76 a răspuns:

Intereseaza-te pe la confectionere.imposibil sa nu ai o prietena care cunoaste o confectionera. e ilegal vanzarea in magazine

| Simion_Andreea_1989 a răspuns:

Buna ai gasit embleme?