| Clamidia a întrebat:

Unde as putea sa fac un puzzle personalizat in Suceava. Imi trebuie ceva, gen puzzle blank(nu mai stiu cum numea..scz)
Si cat ar fi pretul?

Fundita????

2 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Este la mall in fata cu auchanul, o chestie pentru personalizat. Acolo fac tot ce vrei: puzzle uri, cani, tricouri, etc. Preturile variaza. Depinde si de dimensiunea puzzle ului. Pe personalizat un tricou eu am dat 40 de lei parca. Pentru puzzle nu stiu sigur. Cel mai bine intrebi acolo

| Clamidia explică (pentru Anon31241212):

Mersi