| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa gasesc persoane carora sa le vand diferite lucruri frumoase? am un prost obicei sa cumpar de exemplu haine, dar apoi nu le port deloc :D deci practic sunt noi...si nu numai haine. De aceea acum m-am hotarat sa le vand la un pret mult mai mic decat la cel la care le'am achizitionat eu :) cateva exemple pe blog http://drogutza.blogspot.com/ Va rog mult spuneti'mi daca stiti persoane interesate;)

Răspuns Câştigător
| daniel_6238 a răspuns:

O prietena si le vinde pe blogul ei personal: http://antiques-of-tomorrow.blogspot.com/

13 răspunsuri:
| dracdeingerash a răspuns:

M'ai inteles total gresit darrio2007 laughing lucrurile sunt cumparate cu timpul nu deodata... oricum merci pentru raspuns happy

| dracdeingerash a răspuns:

Alexutza sunt din Severin, dar asta conteaza mai putin existand atatea modalitati de livrarewinking

| dracdeingerash a răspuns:

Poppy mai am. blogul l'am facut acum cateva nopti nu am postat chiar tot happy poti sa iei id'ul meu in caz ca te intereseaza ceva anume sa iti spun daca am

| darrio2007 a răspuns:

Asta inseamna ca iti poti permite sa cumperi lucruri fara folos.Doneaza-le la biserica sau la un camin de batrani, etc.In modul asta faci si un gest nobil.

Răspuns utilizator avertizat
| Unique a răspuns:

Baga id emu
alepara18
faine hainele
pls da add
te rog mult

| cosmic_ray a răspuns:

Ti-am vazut blogul.cat costa chanson de l'eau?

| Roxxu13 a răspuns:

Pai liciteaza`le:d

| blondix_2927 a răspuns:

M-am uitat pe blogul tau, baga-ma in lista de mess blondixXx03 love struck is super rochiile love struck app sunt tin Tm

| adellina a răspuns:

Scuza-ma ca nu iti las mesaj, doar ca la mine nu merge sa trimit.

Am vazut raspunsul tau.As vrea sa stii ca nu eu am fost cea care ti-am dat "stupid". Eu ti-am dat "folositor" si "inteligent".

Pa.:*

| Theola a răspuns:

Mai ai si alte lucruri in afara de cele prezentate pe prima pagina a blogului tau? mersihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe okazii.ro dar trebuie sa ai cont love struck.

| Em_4523 a răspuns:

Mai intai supune de unde estibig grin