| SDavidS a întrebat:

Unde este mai bun sa cumpar Samsung Galaxy Note? Orange,Vodafone, Germanos?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dani0822 a răspuns:

Cu siguranta germanos. de la ei il iei decodat si mai ieftin ca la Vodafone.

| Minnye10 a răspuns:

Vodafone, vreau sa spun ca mi-am reincarcat cartela cu 6 euro si mi-a dat in plus 1 euro tongue pe gratis si am facut 7 euro. Este cea mai buna retea! Dc crezi tu ca Orange cu Cosmote fac atatea reclame? laughing Ca sa intreaca Vodafonul, eu am avut 3 telefoane cumparate de la Vodafone si mau tinut foarte foarte mult. Si acum am Samsung Galaxy Mini si il am de 1 an.
bafta la decis.

| Constantin4 a răspuns:

Vodafone, este cel mai ieftin. Pana acum am avut 12 telefoane sh toate cumparate de la Vodafone. Am facut un test sa vad la care este mai ieftin si am ajuns la concluzia ca la Vodafone este cel mai ieftin. Akuma am un Galaxy s2, la Orange era 330 euro iar la Vodafone l-am luat cu 300 euro. Sper ca ti.am fost de folos. Funda?

| Mckaylee a răspuns:

Orange, ar fi o alegere foarte buna...))