| by3nkwtssa a întrebat:

Unde faceti de obicei cumparaturile? care supermarket vi se pare cel mai fain?:Xeu merg la billabig grin

18 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Merg si in Billa dar mai mult in Real si foarte rar in Kaufland.

| IrinaAndreea a răspuns:

Carrefour :X apoi Kaufland

| anad a răspuns:

Dintre cele existente la noi, Kauflandul mi se pare cel mai bun.

| Cherry56 a răspuns:

Real pentru ca are cele mai mici preturi din tara cica si are si produse de calitate, produsele puse cu cap pe raft si nu se face niciodata coada...Acuma nah, fiecare se duce la cel mai apropiat supermarket laughing

| lays a răspuns:

Pai eu in general fac cumparaturile unde mi-e mai usor.inainte cand locuiam cu mama mergeam in kaufland sau carrefour ca erau aproape.cand m-am mutat singura in cora, apoi cu iubi mergeam in auchan ca era langa noi, iar de cand ne-am mutat in alta garsoniera stam la 5 min de real.decithinking
preferatele mele sunt carrefour&kaufland dar nu pot sa strabat bucurestiul.asa ca ma multumesc cu realul.in care nu gasesc nimci niciodatalaughing

| marrr a răspuns:

In Kauflandbig grin

| ralucaralu a răspuns:

Kaufland

| Simona a răspuns:

Carrefour

| NoName1234 a răspuns:

Carrefoar, Real, Metro, Brick, Kaufland, Praktiker si Mega Image. happy

| Atotstiutorul a răspuns:

Carrefour, kaufland, billa, metro, real, plus, in toate cam $$$ multi

| d33a a răspuns:

Real

| mamarutza1 a răspuns:

Nimeni nu prefera cora? eu da!

| Andreea9222 a răspuns:

In real big grin

| Andreea9222 a răspuns:

In real big grin

| Aniii a răspuns:

Prefer realu si carrefour

| andrutzza a răspuns:

Eu prefer Real... dintre toate care sunt aici la mine-n oras si astept sa se deschida Kauflandul cat de curandhappybatting eyelashes

| gabriela09_6695 a răspuns:

Daca nu incerci un real...

| chytzz a răspuns:

Auchan