| 3azy3 a întrebat:

Unde gasesc dopuri de urechi pentru dormit?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La farmacie. da eu de exemplu mi-am luat din jumbo și altă dată din lidl dar nu cred că sunt prezente permanent în lidl dar ai putea întreba

| darrio2007 a răspuns:

La farmacii, in mod sigur.

| hd04wbw a răspuns:

La farmacii ar trebui sa gasesti asa ceva.

| dannyel86 a răspuns:

La farmacie se gasesc. De la cele simple (costa pana in 10 lei), la cele mai complexe (care sunt mai costisitoare financiar).

| alina2k18 a răspuns:

Farmacii si in hypermarket la raionul ingrijire corp [ in Carrefour sunt puse la raftul cu betisoare urechi, spirt, suplimente alimentare, plasturi ].