| Theseus a întrebat:

Unde găsesc Inel antistres in București sau Ploiesti?
Ca pe net n as da comandă pentru atâta lucru laughing)
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| BlueDark a răspuns:

Nu se numeste chiar inel antistress....Este ceva de kinetoterapie, pentru cei cu pareza a membrelor superioare.Ii ajuta sa se recupereze.Gasesti la tehnica medicala...

| Theseus explică (pentru BlueDark):

Am văzut la o grămadă de persoane, și mă gândeam ca le au luat de prin vreun bazar ceva. Adică cunosc vreo 2, care sigur nu l au luat pentru terapie sau ceva
Nu știam acest lucru, pe net așa gasisem antistres happy
Mersi de ajutor

| BlueDark a răspuns (pentru Theseus):

Nu ai pentru ce.Ei o numesc "antistres" pentru ca nu stiu ce este cu adevarat.Sora mea este medic kinetoterapeut.Stiu la ce te referi.