| GeorgeTudorel a întrebat:

Unde gasesc produse traditionale romanesti de cumparat pe internet? Caut un magazin online care sa vanda produse romanesti: vinuri, alimente si alte chestii? Eu stau in Franta in Marseille si as dori ca magazinul sa expedieze prin curier produsele.

2 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Nu ar fi mai usor si mai sigur sa rogi o ruda sa ti le cumpere si expedieze? Eu trimit rudelor mele in irlanda cu Tarsinul ajunge in 3 zile sau cu posta dar e mai scump si dureaza vreo 7.

| adrianamariad a răspuns:

As putea sa va trimit, scrieti-mi pe adresa de email adrianamaria888@yahoo.com.