| rem1x70 a întrebat:

Unde găsesc și eu un site de parfumuri originale? Înafară de Portul Tomis în Duty Free (unde sunt prețuri exagerat de mari), nu mai știu alt loc de unde să-mi cumpăr parfumuri. Am ales varianta cu site-urile, însă sunt o groază care nu au variantele originale...

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aoro, parfumeria.ro, elefant.

| Crackman a răspuns:

Kogalniceanu parca.

| zăGhost a răspuns:

Aoro

| Itanul a răspuns:

Daca in Duty Free sunt preturi mari, inchipuie-ti ca in magazinele normale sunt astronomice. Parfumurile originale nu sunt ieftine. Si... nici nu se prea gasesc. Mai repede contrafacute, cu pret de original.

| marimarya a răspuns:

Https://goo.gl/jTXKSl recomand de aici