| roberto1234567890 a întrebat:

Unde gasesc siteuri lego romanesti
?

4 răspunsuri:
| denisfurnica a răspuns:

Salut cam ce te-ar interesa? sa cumperi sau un site de colectionari? fii mai explicit

| vacaroz a răspuns:

E f posibil sa gasesti pe www.cashcow.ro. astia au peste 200 de magazine partenere interne si internationale. si de fiecare data cand cumperi de la ei, iti dau bani inapoi. merita, nu? :)

| spokene a răspuns:

Http://www.noriel.ro/ Aici poti sa gasesti Lego si iti si livreaza acasa.

| AndreeVoicu a răspuns:

Gasesti aici zeci de modele http://www.cromo.ro/copii/index.php?c=260. sunt site romanesc