| Codrynutza a întrebat:

Unde gasesc tricouri cu Skrillex in Botosani? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Http://boombaq.ro/

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Saluthappy Sigur nu gasesti in Botosani, cel mai bine si sigur gasesti pe okaziiwinking Succes, funda?

| ombladon a răspuns (pentru Brâncuşi):

Da, la ce raspuns ai dat, vrei funda? Ai cautat prima data pe okazii sa vezi daca gasesti asa ceva?

| Brâncuşi a răspuns (pentru ombladon):

Da prietene, ai dreptate a fost greseala mea m-am uitat acum ceva timp si era cu metalica nu cu skrillex, imi cer scuze si uite codrynuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima pe dreaptawinking

| Codrynutza explică:

Dau funda daca imi dati fix linkul cu tricoul cu scrillex.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Codrynutza):

Multumesc de funda, sper sa iti fie de folos, si o zi buna iti doresc!