| Sara a întrebat:

Unde gasesc tus Rotring pentru a face tatuaje, cu aparat home madehee hee

16 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Parca am gasit pe un site ceva de genul.
www.dmail.ro
www.cadourihaioase.ro
Sper sa fie bune.

Becca.

| zuly a răspuns:

La diverta. Eu de acolo am cumparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, dar de ce nu-ti faci u tus?
aparat de care ai facut de tine...intra pe mess sa vb id kaifas_macho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti la orice papetarie happy

| annishka a răspuns:

La papetarie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun
?
zi-mi si mie sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun sigur sigur? ca vreau sa fac tatuaje cu dala... uite id meu sahhara19 plz ajutati-mahee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa umbli prin oras dupa tus poti face acasa uite cum:de la un gratar iei niste carbune il pisezi amesteci cu apa incat s a nu fie nici foarte gros dar nici foarte subtire(potrivit) si gata.Am incercat si merge cu un aparat homemade de tatuat imi fac si eu unul:d ca am schema si tot ce imi trebuiebig grin da nu postez schema:d cautati si voi putin.BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.jarrive.ro - toata gama rotring

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti tus "rotring" la librarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La librarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti la orice galerie de arta din orice oras din Romania tus rotring, de acolo iau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine!

| AlexVorex a răspuns:

Fratilor faceti singuri Tush Eii niste cauciuc natural ii dai foc pana arde tot si ei arsura aia si o pui intr-o sticla si te pisi in ea da nu mult foarte putin deoarece pishatul este dezifectant si nu te poti infecta dar poti sa faci si cu apa dar este posibilitatea de a te infecta ia cauciuc cu pishat eu fac asa de 3 ani si e foarte bun am invatat de la un puscarias batran asta ca asa se face in puscarie tatuajele facute asa culoare ramane frumoasa o viatawinking

| BadCliché a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat si eu da nu imi iese sad Cum mai exact trebuie facut?

| ionuttemeri a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm interensant te rog zi-mi si mie cum se face ca sunt interensat.