| anonim_4396 a întrebat:

Unde mai pot gasi casete audio? Mi se pare ca au farmec?

4 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Pai casete audio gasesti la orice magazin specializat, chiar si la Careffour am vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
La toate magazinele de specialitate, inclusiv la hipermarket.
Deocamdată nu sunt pe cale de dispariție.
Audiție plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti se pare ca au farmec? ne intrebi pe noi...nici nu stiu ce sa fac. Lasa mai bine nu-ti raspund la intrebarile astea(banuiesc ca ai gresit cu acel semn )... daca vrei stiu un loc cu benzi de magnetofon, eu iti recomand netul si plata albumelor prin credit card sau sms...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Casete audio sigilate gasesti in magazinul Bucur obor din Bucuresti,