| Zuzulina99 explică:

Din China, hong Kong transportul e in general gratuit, insa dureaza 3 saptamani pana vin si vin la posta vamala, deregula in capitala de judet.

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Pe ebay, in tara greu intr-un singur loc toate.

| Zuzulina99 explică (pentru mont):

Care e faza cu transportul pe ebay? ( pentru Romania )

| Zuzulina99 explică (pentru Zuzulina99):

Din China, hong Kong transportul e in general gratuit, insa dureaza 3 saptamani pana vin si vin la posta vamala, deregula in capitala de judet.

| Smileeveryday98 a răspuns:

Heii'! Uita-te la GSM. Eu am comandat carcasa asemanatoare de la un site okazii.ro. Dar ai grija de la cine comanzi, sa nu iei teapa!