| AlexCrb a întrebat:

Unde pot gasi in Pitesti curele de ceas? Dar nu originale, cat mai IEFTINE!

7 răspunsuri:
| cotcodac4 a răspuns:

Ba omule ia-ti un ceas calumea si scump si nu o sa ai probleme 5 ani cu bateria sau altceva.al meu e... si la piscina cand ma duc ma bag in apa cu el si nu are nimic.ca daca e de firma ai si garantie 2 ani dar nu iti lua hugo boss ca parca sunt chinezarii si se strica dupa juma de an si garantia de la ei nu iti da altul

| AlexCrb explică (pentru cotcodac4):

Am vreo 5 ceasuri din care la 3 le-am rupt curelele. Am nevoie de o curea pentru unul automatic. De ce mi-as lua unul nou si scump daca eu am doar nevoie de curea?

| cotcodac4 a răspuns (pentru AlexCrb):

Tocmai tu ai spus, ti s-a rupt cureaua, al meu trag de el il busesc de perete si nu are nimic si un l-am fixat de pe data de 27 12 2010 cand mi l-am luat de ziua mea

| AlexCrb explică (pentru cotcodac4):

Si totusi, ce rost are sa iau altul daca mecanismul functioneaza? laughing Stiu si eu ce inseamna un ceas rezistent, n-am nevoie de lectii. Dar nu sunt dispus sa dau atatia bani pe inca un ceas atata timp cat inca am altele functionale.

| cotcodac4 a răspuns (pentru AlexCrb):

Ma alex nu rade ca ceas e ala care se strica?!

| AlexCrb explică (pentru cotcodac4):

Da' nu e stricat, merge ca in prima zi, doar ca nu are curea. laughing

| cotcodac4 a răspuns (pentru AlexCrb):

Ma alex ai deptate mai convins, dar sa imi dai ale 5 minute pierdute cu tine